Regulamin

REGULAMIN POBYTU W WILLI HELENA

Prosimy o zapoznanie się z kilkoma zasadami panującymi w naszym obiekcie, pozwoli to bowiem obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji a nam skoncentrować się na zapewnieniu Państwu komfortowego i miłego wypoczynku.
1. Pokoje w willi wynajmowane są na doby.
2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00 a kończy o godz. 10.00
3. Najmując pokój gość określa czas swego pobytu i uiszcza opłatę za pobyt w dniu przyjazdu. Skrócenie pobytu nie obliguje właściciela do zwrotu kwoty pieniędzy za niewykorzystany czas.
4. Życzenie przedłużenia pobytu poza okres wskazany w dniu przybycia, gość powinien zgłosić do godz. 9-ej dnia , w którym upływa termin najmu pokoju.
5. Właściciel willi nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie kosztowności, pieniędzy, papierów wartościowych i przedmiotów mających wartość majątkową.
6. Gość nie ma prawa przekazywać zwolnionego przez siebie pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres za który uiścił należną za pobyt opłatę.
7. Osoby nie meldowane w willi nie mogą przebywać w pokojach.
8. Cisza nocna obowiązuje od godz. 23.00 do godz. 7.00.
9. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w pokojach nie wolno używać urządzeń elektrycznych z wyjątkiem ładowarek telefonicznych i zasilaczy komputerowych.
10. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych willi, lub ich braki powstałe z jego winy.
11. Obowiązuje zakaz palenia papierosów w pokojach.
12. Zwierzęta nie akceptowane.
13. Akceptujemy dzieci w wieku powyżej 15 lat.Napisz do nas